monter rusztowań junior

3 tygodni temu

Jelenia Góra, Polska Randstad Polska Pełny etat

Praca za granicą, bez języka, bez doświadczenia - pokażemy Ci na czym to polega.

Kraj pracy: Niemcy 1700-2000 euro "na rękę"

Mieszkanie i samochód służbowy - zorganizowany

Nie przegap okazji i aplikuj. To zajmie Ci tylko 5 sekund Nie wymagamy CV.

oferujemy

  • wypłata w euro zgodnie z umową na Twoje konto
  • stawka podstawowa 1700-2000 euro "na rękę"
  • dodatki: +25% stawki godzinowej powyżej normatywu,za niedzielę dodatkowo +75% stawki godzinowej, za pracę w święta: 200%, godziny nocne: 20%
  • polską umowę o pracę
  • mieszkanie i samochód służbowy
  • praca w systemie rotacyjnym, regularne zjazdy na tydzień do Polski
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową
  • szybka możliwość awansu na montera

zadania

  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia

oczekujemy

  • gotowość do pracy na wysokości
  • sprawności fizycznej
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Jelenia Góra, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Praca za granicą, bez języka, bez doświadczenia - pokażemy Ci na czym to polega.Niemcy 1700-2000 euro "na rękę"Mieszkanie i samochód służbowy - zorganizowany!Nie przegap okazji i aplikuj. To zajmie Ci tylko 5 sekund! Nie wymagamy CV.oferujemywypłata w euro zgodnie z umową na Twoje konto w euro 1700 - 2000 € euro "na rękę"polską umowę o...