Mechanical Designer.

4 miesięcy temu

Wrocław, Polska ZF Group Pełny etat

Req ID Wroclaw LP3, Poland

Twoje zadania

• Projektowanie nowych produktów dla przemysłu automotive;

• Praca w międzynarodowych projektach we współpracy z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi;

• Aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu (od fazy konceptu po wyrób seryjny);

• Optymalizacja konstrukcji poprawiająca jakość oferowanych wyrobów i redukcję kosztów;

• Zarządzanie dokumentacją techniczną dla urządzeń (PLM);

• Przygotowywanie analiz D-FMEA.

Twój profil

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektromechaniczne, mechaniczne lub pokrewne);

• Doświadczenie na stanowisku inżyniera konstruktora;

• Znajomość języka angielskiego i polskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

• Znajomość obsługi programów CAD (preferowany CREO);

• Znajomość rysunku technicznego oraz GD&T;

• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych;

• Wiedza techniczna pozwalająca na projektowanie nowoczesnych rozwiązań dla branży automotive;

• Znajomość elektropneumatyki oraz pneumatyki będzie dodatkowym atutem;

• Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie oraz poczucie humoru.

Co oferujemy

• Możliwość pokierowania swoją karierą, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Produktem);

• Atrakcyjne szkolenia;

• Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny;

• Dofinansowanie do karty Multisport;

• Ubezpieczenie na życie;

• Półroczna premia uzależniona od wyników pracy;

• Dofinansowanie do posiłków;

• Bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów/rowerów.