Betoniarz - zbrojarz

Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

Jastrowie, Polska Heidelberg Materials Pełny etat

Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego, kruszyw i prefabrykatów. Do spółki HM Górażdże Prefabrykacja poszukujemy pracownika na stanowisko:

Betoniarz zbrojarz

Miejsce pracy: Jastrowie

Główne zadania:

przygotowanie i wykonanie elementów zbrojenia oraz betonowych prefabrykatów zgodnie z wymaganiami projektowymi i specyfikacjami technicznymi.

przestrzeganie standardów BHP,

przygotowywanie zbrojenia i ustawianie form szalunkowych,

zalewanie form betonowych i monitorowanie procesu wykańczania,

zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami;

współpraca z zespołem.

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia zawodowego bądź średniego technicznego;

Motywacji do pracy;

Samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań;

Umiejętności pracy w zespole;

Zdolności do pracy w systemie dwuzmianowym.

Mile widziane:

doświadczenie na podobnym stanowisku;

uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, suwnic (możliwość uzyskania uprawnień na koszt pracodawcy);

umiejętność czytania rysunku technicznego.

Co oferujemy?

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu,

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Wydarzenia kulturalne i konkursy organizowane dla pracowników,

Uprawnienia i szkolenia realizowane na koszt pracodawcy,

Kulturę organizacyjną opartą o komunikację i współpracę.

Jeśli jesteś zainteresowana(y) naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.