Kierowca betonomieszarki

4 tygodni temu

Łódź, Polska Heidelberg Materials Pełny etat

Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego i kruszyw. Do spółki Górażdże Beton poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Główne zadania:

Przewóz betonu w odległości 100 km od wytwórni

Zgłaszanie awarii i usterek

Stała komunikacja z Działem Logistyki

Przestrzeganie przepisów BHP.

Oczekiwania:

Prawo jazdy kat. C,

Karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji,

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność współpracy,

Gotowość na wyjazdy służbowe.

Oferujemy:

Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej częścią koncernu Heidelberg Materials;

Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowane do karty Multisport, dofinansowanie do wakacji i kolonii dla dzieci, dofinansowania do kultury i sportu, owoce w pracy);

Bogaty pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych;

Jeśli spełniasz powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.