Specjalista/ -tka ds. ochrony środowiska

Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

Turek, Polska Jobhouse Sp. z o.o. Pełny etat

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Turek

Zapewniamy

·      zatrudnienie w firmie o wysokiej i stabilnej pozycji w oparciu o kontrak B2B

·      pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym zespole

·      pracę przy ciekawym projekcie związanym z budową elektrowni gazowo - parowej

·      pakiet medyczny

Do Twoich zadań będzie należało

· zarządzanie aspektami środowiskowymi zgodnie z Planem HSE projektu, Planem Zarządzania Środowiskiem w Budowie, Planem Gospodarki Odpadami i przepisami lokalnymi/UE

· monitorowanie wszystkich niezbędnych procedur, instrukcji i dokumentacji środowiskowej

· przeprowadzanie regularnych przeglądów i inspekcji wewnętrznych w celu sprawdzenia, czy procesy i procedury działają skutecznie

· monitorowanie wraz z kierownictwem projektu i kierownikiem BHP zakładu, wszystkich aspektów środowiskowych zgodnie z wymogami kontraktu, systemem zarządzania BHP w zakładzie, planowaniem inicjatyw projektu i zaktualizowanymi wymaganiami

· przeprowadzanie audytów wewnętrznych środowiskowych w celu monitorowania zgodności ze standardami HSE i wdrażania niezbędnych środków eliminujących ryzyko, odstępstwa i niezgodności z BHP

· wdrażanie międzynarodowych standardów BHP (ISO 45001, ISO 14001, ISO 50001), a także ESG i inne standardy, takie jak standardy wydajności IFC, HSE Banku Światowego, EBRD itp

U kandydatów zwracamy uwagę na

· ponad 5 lat doświadczenia na stanowisku zorientowanym na środowisko, co najmniej 3 lata w  projektach technicznych

· doskonała znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

· bardzo dobre zrozumienie Przepisów Środowiskowych z aktywnym zaangażowaniem w łagodzenie/eliminowanie ryzyka

· zdecydowane i analityczne podejście do rozwiązywania problemów i badania incydentów

· odpowiedni stopień ochrony środowiska, certyfikat ogólny NEBOSH, audytor wiodący, certyfikat IOSH, certyfikacja pierwszej pomocy i coaching behawioralny będą traktowane jako atut

· znajomość polskiego ustawodawstwa i wymagań

Prosimy o przesłanie oferty poprzez zastosowanie aplikacji.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

www.jobhouse.pl

  • Przedstawicielka handlowa

    Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

    Turek, Polska Würth Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Twoje zadania:Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – producenci mebli, tartaki, dekarze, zakłady stolarskiePromowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: okuć meblowych, chemii technicznej, narzędzi, elementów złącznychRozwój sprzedaży w podległym regionie poprzez regularne wizyty u klientówPrzygotowywanie...