Magazynier/Robotnik budowlano-drogowy

2 miesięcy temu

Łomża, Polska Grupa Unibep Pełny etat

Poszukujemy energicznego i zaangażowanego pracownika na stanowisko Magazynier/Robotnik budowlano drogowy

Miejsce pracy: WMMA Łomża, ul. Meblowa 8

Typ zatrudnienia: Pełny etat, Umowa o pracę, praca jednozmianowa

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie części.
  • Utrzymanie porządku w magazynie oraz na terenie placu WMMA.
  • Współpracę z zespołem budowlanym przy realizacji projektów drogowych.
  • Wykonywanie prac fizycznych na terenie WMMA lub budowie.

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Chęć do nauki i rozwoju.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę: I- na okres próbny 3-miesiące, II- na okres 12 miesięcy, III- na czas nieokreślony.
  • Rozwój zawodowy w firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Ciekawe benefity - chętnie o nich opowiemy.