Pokojowa/ Pokojowy Room Attendant Housekeeping Amsterdam

2 miesięcy temu

Katowice, Polska RGV Hotel Services Pełny etat

RGV Hotel Services to holenderska agencja pracy z siedzibą w Amsterdamie. Firma Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i sumiennych osób do pracy na stanowisku pokojówki. Do zadań na tym stanowisku należy zapewnienie czystości i komfortu w pokojach hotelowych oraz w przestrzeniach wspólnych.

Obowiązki:

  • Dokładne sprzątanie i dezynfekcja pokoi hotelowych
  • Wymiana pościeli i ręczników, dbanie o świeżość pokoi
  • Uzupełnianie artykułów toaletowych i minibarów
  • Odkurzanie, mycie podłóg oraz czyszczenie łazienek
  • Dbanie o estetykę i porządek w przestrzeniach wspólnych hotelu
  • Zgłaszanie uszkodzeń i braków w wyposażeniu pokoi do przełożonych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane
  • Sumienność, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym 4-gwiazdkowym hotelu.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Wspierający zespół kierowniczy dbający o sukces i dobre samopoczucie pracowników.

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie i chciałbyś wnieść nową pozytywną energię do naszego zespołu, nie czekaj - Aplikuj już dziś Proces aplikacji jest bardzo prosty: wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Czekamy na ciebie RGV Hotel Services Team ️‍♂️ ‍♂️ ‍♀️