Brygadzista Magazynu

3 tygodni temu

Warsaw, Polska B8 Recruitment Pełny etat

Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie i szukasz nowych możliwości kariery - koniecznie się zgłoś, poszukujemy Brygadzistę magazynu OD ZARAZ.

Miejsce pracy: powiat piaseczyński

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio
  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • premie regulaminowe;
  • pracę w grafiku zmianowym 12 godzinnym;
  • pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy;
  • darmowy dojazd z wielu miejscowości, również z Warszawy;
  • pracę u stabilnego i znanego pracodawcy.

Obowiązki

  • realizacja celów działu zgodnie z założonym KPI;
  • nadzór na pracownikami i magazynem;
  • stosowanie się do zasad BHP, GHP/GMP;
  • prace administracyjne.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP-SAPT i podobnych;
  • znajomość branży FMCG;
  • umiejętność zarządzania i pracy w zespole;
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem;
  • dokładność, elastyczność, sumienność.

Mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

Brzmi interesująco? Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Brygadzista

    1 miesiąc temu

    Warsaw, Polska DPDgroup Pełny etat

    Twój zakres obowiązków: organizacja oraz nadzór zadań w podległym Zespole, weryfikowanie poprawności wykonywanej pracy magazynu zgodnie z obowiązującymi procedurami, odpowiedni dobór Pracowników do zadań oraz rozwój umiejętności w podległym Zespole w celu utrzymania sprawności operacyjnej magazynu na bardzo wysokim poziomie, ...

  • Warsaw, Polska Covebo Work Office Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Bezpośrednio nadzoruje brygadzistów - pracowników działu oraz personel administracyjnyUstala grafiki pracowniczeSporządza dzienny plan pracyMonitoruje realizację dziennego planu pracyNadzoruje produktywność podzespołów i poszczególnych pracownikówZapewnia i gwarantuje prawidłowe rejestracje w aplikacji Betty Blocks,...