Specjalista ds.Magazynowych I Lider Zmiany

2 tygodni temu

Sieradz, Polska Biedronka Pełny etat

80 000 pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu

O pracy

Jesteś gotowy do pracy i lubisz pracować w dużym zespole? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Specjalista ds. Magazynowych Kompletacji w jednym z 17. Centrów Dystrybucyjnych.

Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami

Co zapewniamy ?

Umowę o pracę bez okresu próbnego Konkurencyjne wynagrodzenie Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku Dostęp do gabinetu fizjoterapii Bezpłatne dwudaniowe obiady w tracie zmiany Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Jakich osób szukamy ?

Posiadających doświadczenie w pracy w obszarze logistyki lub gospodarki magazynowej Posługujących się pakietem MS Office Posiadających doświadczenie w zarządzaniu zespołem Dokładnych, samodzielnych oraz odpowiedzialnych Dyspozycyjnych do pracy w różnych porach dnia, w tym w porze nocnej, oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele, w święta) Mile widziana znajomość programu SAP oraz Voice Picking

Jakie zadania na Ciebie czekają?

Nadzorowanie i koordynacja pracy podległych magazynierów Odpowiedzialność za proces kompletacji towaru, umniejszeń, przygotowanie planu pracy, dbanie o płynność procesu kompletacji i załadunku Monitorowanie przebiegu prac w poszczególnych magazynach Przygotowywanie grafików pracy oraz planów urlopowych dla podległego personelu Przygotowywanie cyklicznych raportów Współpraca z inspektorami kompletacji i załadunku Praca z harmonogramem wysyłki towaru na sklepy Kontrola stanu magazynu, wyposażenia, sprzętu do produkcji Bieżącą kontrola warunków składowania, przechowywania oraz transportu towaru zgodnie ze standardami firmy Nadzorowanie i koordynacja pracy podległych magazynierów Odpowiedzialność za proces kompletacji towaru, umniejszeń, przygotowanie planu pracy, dbanie o płynność procesu kompletacji i załadunku Monitorowanie przebiegu prac w poszczególnych magazynach Przygotowywanie grafików pracy oraz planów urlopowych dla podległego personelu Przygotowywanie cyklicznych raportów Współpraca z inspektorami kompletacji i załadunku Praca z harmonogramem wysyłki towaru na sklepy Kontrola stanu magazynu, wyposażenia, sprzętu do produkcji Bieżącą kontrola warunków składowania, przechowywania oraz transportu towaru zgodnie ze standardami firmy

Biedronka to my. Codziennie.

  • Sieradz, Polska Biedronka Pełny etat

    80 000 pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego...

  • Lekarz Ginekolog

    Sieradz, Polska Scanmed Group Pełny etat

    Lekarz Ginekolog Miejsce pracy Szpital im. Rudolfa Weigla przy ul. Sosnowej 16 w Blachowni Region śląskie (Polska) Opis oferty Grupa Scanmed to lider wśród prywatnych operatorów medycznych pod względem zakresu świadczonych usług. Od lat zapewnia Pacjentom opiekę medyczną w całej Polsce i nieustannie rozwija wachlarz oferowanych...

  • Magazynier I Sieradz