CloudOps Engineer

3 tygodni temu

Warsaw, Polska Find Group Pełny etat

Oferta pracy: CloudOps Engineer

Gdzie?: 100% zdalnie

Wynagrodzenie: do 33 000 PLN netto B2B

Benefity:

-Opieka medyczna (LuxMed)

-Multisport

-Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

-Możliwości uzyskania certyfikatów (CKAD, CKA, CKS, HashiCorp Certified: Terraform Associate, DCA, CJE, RHCSA, 200-301 CCNA, LPI DevOps Tools Engineer, RHCE)

-Lekcje języka angielskiego z native speakerami

-Międzynarodowe zespoły i projekty

Wymagania:

-8 lat doświadczenia zawodowego w branży IT.

-min. 5 lat doświadczenia jako inżynier CloudOps lub w podobnej roli z dużą znajomością Cloud (np. AWS, Azure, GCP).

-Doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami działającymi w środowisku Cloud.

- Umiejętność automatyzacji, przy użyciu języków tj. Python, PowerShell lub Bash.

-Doświadczenie z konteneryzacją Docker/Kubernetes.

- Doświadczenie z IaaC (np. Terraform, CloudFormation).

-Doświadczenie w budowie i utrzymaniu mikroserwisów.

-Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w projekcie (minimum B2).

-Biegła znajomość języka niemieckiego, zarówno mówionego, jak i pisanego (minimum poziomu B2, obowiązkowa).

Codzienne zadania:

-Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie rozwiązaniami infrastruktury Cloud.

-Monitorowanie i optymalizacja systemów opartych na Cloud pod kątem wydajności, skalowalności i niezawodności.

-Udzielanie wskazówek i mentoring członkom zespołu.

-Ocena i rekomendacja nowych narzędzi, technologii i usług w celu usprawnienia efektywności, bezpieczeństwa i niezawodności infrastruktury Cloud.

-Rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą i usługami chmurowymi.

-Wdrażanie procesów disaster recovery.

-Tworzenie architektury technicznej w Azure.

Klientem jest firma konsultingowa z branży IT, tworząca wysokiej jakości oprogramowanie.

  • Cloud Ops Engineer

    1 tydzień temu

    Warsaw, Polska Levi Strauss Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    technologies-expected : Ansible Terraform Jenkins XL Release Artifactory GitHub Continuum PowerShell responsibilities : Ideal candidate should have 5+ years of prior experience working with Azure. CloudOps Engineer is responsible for 24/7 availability of Levi’s Enterprise Cloud Services Front line support for Cloud Monitoring – Infrastructure and...

    7 dni temu

    Expected, Ansible, Terraform, Jenkins, XL Release, Artifactory, GitHub, Continuum, PowerShell Operating system, Windows, Linux Your responsibilities, Ideal candidate should have 5+ years of prior experience working with Azure., CloudOps Engineer is responsible for 24/7 availability of Levi’s Enterprise Cloud Services, Front line support for Cloud...

    Warsaw, Polska Levi Strauss & Co Pełny etat

    JOB DESCRIPTION Company Information You’re an original. So are we. We’re a company of people who like to forge our own path. We invented the blue jean in 1873, and we reinvented khaki pants in 1986. We pioneered labour and environmental guidelines in manufacturing. And we work to build sustainability into everything we do. Our brands stand...