Technik wtrysku

3 tygodni temu

Gliwice, Polska Human & Hunter Professional Pełny etat

Dla naszego Klienta poszukujemy Technika Wtrysku, który będzie odpowiedzialny za obsługę i nadzór nad maszynami wtryskowymi a także koordynację pracy zespołu produkcyjnego.

Lokalizacja: Gliwice

Obowiązki:

  • Organizacja pracy na linii produkcyjnej.
  • Nadzór nad zespołem (do 10 pracowników).
  • Monitorowanie procesu wtrysku i dokonywanie ewentualnych korekt.
  • Obsługa maszyn wtryskowych zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Raportowanie wyników produkcyjnych oraz wszelkich problemów związanych z procesem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn wtryskowych.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z obcojęzycznym przełożonym.
  • Zdolności organizacyjne i chęć rozwoju w zakresie zarządzania zespołem.
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u naszego Klienta na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Bezpłatne ubezpieczenie na życie, bonusy świąteczne, darmowy parking