Franczyzobiorca

2 tygodni temu

Poznań, Polska ecojob Pełny etat

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko pracy:

Franczyzobiorca Sklepu

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie franczyzny sklepu

Nasze wymagania:

  • Gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej
  • Przedsiębiorcza postawa
  • Umiejętność kierowania zespołem mile widziana
  • Pozytywne nastawienie do Klienta
  • Zaangażowanie, optymizm i motywacja do pracy
  • Znajomość obsługi komputera
  • Konieczność odbycia 15-dniowego szkolenia wprowadzającego

Co oferujemy:

  • Gotowy sklep na start
  • Stałe wsparcie marketingowe i komunikacja ogólnopolska
  • Polisę na Biznes, chroniącą przed ewentualnym zakończeniem współpracy z ujemnym wynikiem finansowym
  • Szkolenie przed otwarciem sklepu oraz stałe wsparcie po otwarciu
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi, ułatwiających zarządzanie sklepem, np. aplikacja Cyberstore
  • Wsparcie logistyczne i produktowe – dostawa towaru pod drzwi w 24 h
  • Możliwość skorzystania z benefitów: LuxMed, MultiSport, Orlen flot

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

  • Poznań, Greater Poland Żabka Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Starsza Partnerka/Starszy Partner ds. benefitów dla franczyzobiorcówwielkopolskie: PoznańTwój zakres obowiązkówtworzenie i zarządzanie programami benefitowymi dla franczyzobiorców, w tym ubezpieczeniami i programami lojalnościowymitworzenie nowoczesnej platformy benefitowej dla franczyzobiorców, we współpracy z działem zakupów, partnerami...