Dyrektor Dystrybucji i Logistyki

4 miesięcy temu

Tychy, Polska Michael Page Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie ciągłości procesów magazynowych.
  • Optymalizacja procesów magazynowych i kosztów.
  • Nadzorowanie realizacji dostaw towarów z Centrum Logistycznego do sieci sprzedaży.
  • Tworzenie i rozwijanie zaangażowanych zespołów.
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi.
  • Analiza wyników oraz przygotowywanie raportów.
  • Planowanie budżetu i nadzór nad jego realizacją.
  • Współpraca z centrami logistycznymi na terenie kraju.
  • Koordynowanie projektów
Zarządzanie realizacją dostaw towarów z Centrum Dystrybucji do sieci handlowych|Zapewnienie ciągłości procesów magazynowych i logistycznych

Wymagania

  • Znajomość branży logistycznej oraz doświadczenie w zarządzaniu operacjami magazynowymi.
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie logistyki, ekonomii lub techniczne.
  • Wiedza i praktyka w zakresie zarządzania projektami, z mile widzianym doświadczeniem w projektach inwestycyjnych.
  • Skuteczna komunikacja, umiejętność przekazywania wiedzy i dzielenia się nią.
  • Proaktywna postawa, elastyczność w działaniu.
  • Otwartość na zmiany oraz umiejętność efektywnej organizacji pracy.
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w optymalizacji procesów i kosztów.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów.
  • J. angielski na poziomie B2

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w firmie, która jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej.
  • Umowa o pracę bezpośrednio w firmie, bez okresu próbnego.
  • Dostęp do różnorodnych szkoleń podnoszących kompetencje.
  • Samochód służbowy

  • Tychy, Polska Geis PL Pełny etat

    Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Polsce, poszukujemy do Spółki Geis PL osoby na stanowisko: ...