Magazynier - UDT

3 tygodni temu

Pruszcz Gdański, Polska L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Pełny etat

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora wózka widłowego w miejscowości Gdańsk - Kowale.

Zadania:

  • Prace magazynowe z użyciem wózka widłowego.
  • Kompletacja oraz załadunek towarów.
  • Rozładunek towarów oraz rozłożenie ich na magazynie.
  • Dbanie o powierzony sprzęt oraz porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT kat. I/II - warunek konieczny.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do praca w trybie 3-zmianowym.
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.
  • Zdolność przestrzegania standardów jakości i procedur bezpieczeństwa pracy.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie  (od 32,85 zł brutto/h) + dopłata za nadgodziny oraz prace nocne.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Premie świąteczne.
  • Pakiet benefitów: Karta sportowa, Pakiet medyczny oraz Ubezpieczenie grupowe.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Magazynier z UDT

    Pruszcz Gdański, Polska L.M. Group Poland Pełny etat

    Magazynier z UDT (od 32 zł brutto/h) Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w...

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora wózka widłowego w miejscowości Gdańsk. ...