Nazwa stanowiska

4 tygodni temu

Stalowa Wola, Polska Intensive Group Pełny etat

Intensive Group od ponad 17 lat #intensywnie rekrutujemy specjalistów i znajdujemy pracę tym, którzy jej szukają.

Dla naszego Klienta z branży handlowej poszukujemy osób na stanowisko pracownik marketu budowlanego .

Weź udział w rekrutacji i dowiedz się więcej

Nazwa stanowiska - lokalizacja (uzupełnij)

Zadania na danym stanowisku pracy:

  • praca na jednym z działów Marketu Budowlanego
  • udzielanie informacji o produktach związanych z danym działem
  • pomoc Klientom marketu w przeniesieniu i załadunku towaru
  • porządkowanie i dokładanie towaru na terenie marketu
  • wykonywanie zadań zleconych przez kierownika

Wymagania:

  • komunikatywność
  • gotowość do pracy fizycznej oraz zmianowej
  • wysoki poziom kultury osobistej

Co oferujemy:

  • umowę zlecenie, stawka 29 zł brutto za h
  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 h
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • szkolenia wstępne przygotowujące do pracy

  • Stalowa Wola, Polska ZUS Pełny etat

    Doradca ds. ulg i umorzeń3348106Obowiązki Zakres zadań w ramach funkcji organizacyjnej: Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia realizację zadań z zakresu udzielania ulg i umarzania należności z tytułu składek, nienależnie pobranych świadczeń oraz należności FAL w zakresie przyjmowania wniosków oraz bezpośrednich kontaktów z...

  • Zduńska Wola, Polska ZUS Pełny etat

    Stanowisko ds. analityki i wsparcia merytorycznego usług świadczeniowych3347873Obowiązki Pracownik na tym stanowisku zapewnia monitorowanie usług i procesów, dostarczanie informacji zarządczej o funkcjonowaniu obszaru świadczeń długoterminowych krajowych i międzynarodowych oraz wsparcie nadzoru i doskonalenie jakości obsługi...