Magazynier/ Pilarz

4 miesięcy temu

Wrocław, Polska Job Impulse Polska Sp. z o.o. Pełny etat

Nasz klient jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier / pilarz z UDT

Lokalizacja: Kobierzyce, ul. Brzozowa 3

Magazynier/ Pilarz -Kobierzyce

Co oferujemy?

  • stawka 5000 zł brutto + miesięczna nagroda uznaniowa do 700 zł brutto
  • pracę w systemie jednozmianowym (poniedziałek-piątek, 8-16)
  • umowę o pracę tymczasową
  • wprowadzenie w obowiązki i szkolenie stanowiskowe
  • oddział z nowoczesną infrastrukturą i komfortowe warunki pracy
  • dostęp do strefy socjalnej: woda, kawa, herbata
  • parking dla Pracowników

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń do cięcia i formatowania oraz innych urządzeń magazynowych w tym transportowych, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • przyjmowanie i rozładunek towarów
  • mierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydania
  • właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem lub zniszczeniem
  • oznaczanie towarów przechowywanych w magazynie
  • utrzymanie magazynu w czystości
  • kontrolowanie stanu technicznego użytkowanych maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • chęć długotrwałej współpracy
  • uprawnienia UDT oraz umiejętność obsługi wózka widłowego
  • umiejętność pracy w zespole.