Pracownik Kontroli Jakości

Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

Chlebnia, Polska Raben Logistics Pełny etat
Dołącz do naszego zespołu jako: Pracownik Kontroli Jakości Miejsce pracy: Chlebnia (pow. grodziski) Pracuj w raben

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.

To oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych Pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny (szybki dostęp do lekarzy specjalistów) Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego Dostęp do systemu kafeterii (karta Multisport) Karty Sim w atrakcyjnej cenie do użytku prywatnego Karty zniżkowe ( MAKRO, LOTOS)

Twój zakres obowiązków:

Przygotowanie wzorów i prób produkcyjnych Utrzymanie standardów jakościowych Kontrola jakości produktów Przygotowanie dokumentacji jakościowej

Nasze wymagania:

Posiadasz zdolność szybkiego uczenia się Posiadasz umiejętność organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej Cechuje Cię uczciwość, sumienność, dokładność Mile widziane doświadczenie w sektorze kontroli jakości

Mamy drive do rozwoju

To wszystko dzięki grze zespołowej Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

  • Pracownik Ochrony-Chlebnia

    Znalezione w: Talent PL C2 - 3 tygodni temu

    Chlebnia, Polska HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Pełny etat

    HUNTERS - działamy na Polskim rynku od ponad 30 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem prowadzimy rekrutacje Centrum Logistyczne H&M ...