sortowacz/pakowacz

1 miesiąc temu

Radom, Polska Randstad Polska Pełny etat

Zatrudnimy od zaraz 20 osób do pracy przy linii produkcyjnej przy pakowaniu i produkcji wyrobów spożywczych.

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • wynagrodzenie: podstawa 4 450 zł brutto plus premia 200-400 zł brutto miesięcznie, dodatek do godzin nocnych, dodatek czterobrygadowy
  • karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie

zadania

  • prace produkcyjne
  • pakowanie wyrobów z linii
  • składanie kartonów potrzebnych do pakowania wyrobów

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy fizycznej
  • badań SANEPID
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Radom, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło...

  • sortowacz/pakowacz

    Radom, Polska Randstad Pełny etat

    Zatrudnimy od zaraz 20 osób do pracy przy linii produkcyjnej przy pakowaniu i produkcji wyrobów spożywczych. oferujemyumowę o pracę na czas określony pracę w systemie 3 zmianowym wynagrodzenie: podstawa 4 450 zł brutto plus premia 200-400 zł brutto miesięcznie, dodatek do godzin nocnych, dodatek...