Kierownik Rejonu Sprzedaży

3 tygodni temu

Nowa Wieś Legnicka, Polska Lidl in Deutschland Pełny etat

Podsumowanie

W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników. Oferujemy wsparcie Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach Dbamy o rozwój pracowników oraz zapewniamy możliwości awansu.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Kierownik Rejonu Sprzedaży.

Twoje zadania

Zarządzanie pracą kilku sklepów w swoim rejonie Wspieranie managerów sklepu w ich codziennych obowiązkach Zarządzanie personelem; rekrutacja, szkolenie, ocena i motywowanie Pracowników Odpowiedzialność za wyniki sklepów oraz za realizowanie przez nie ustalonych celów Praca ze wskaźnikami, planowanie i analiza procesów zachodzących w sklepie

Twoje kompetencje

Wykształcenie wyższe Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w podobnym obszarze oraz min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym Umiejętność zarządzania zespołem Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne Bardzo dobra organizacja pracy Elastyczność, przedsiębiorczość, umiejętność planowania i myślenia strategicznego Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania Wysoka motywacja do pracy w trybie zadaniowym Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

Ukończone studia: ekonomia, marketing i zarządzanie, finanse, coaching, zarządzanie zasobami ludzkimi Ukończone kursy z zakresu kompetencji managerskich (komunikacja, zarządzanie czasem) Doświadczenie w branży FMCG lub/i HoReCa Wiedza z zakresu prawa pracy oraz HACCP

Oferujemy

Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia Wysokiej klasy samochód służbowy  Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:  prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życiebezpłatna aplikacja do nauki języków obcychkarta MultiSport / Medicover Sportkupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszkaProgram Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu  Zadaniowy tryb pracy

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

  • Stara Wieś, Polska Biedronka Pełny etat

    80 000 pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego...