Inżynier automatyk | Serwisant

4 tygodni temu

Koszalin, Polska LSJ HR Group Pełny etat

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcji elementów stalowych, która dostarcza swoje produkty głównie firmą w Niemczech i Skandynawii, w związku z jej stabilnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera automatyka / serwisanta.

Zakres obowiązków:

  • Instalacja, montaż, serwis i modyfikacje maszyn i pracy urządzeń
  • Dokonywanie napraw maszyn produkcyjnych
  • Analiza przyczyn awarii oraz wdrażanie planu ich eliminacji
  • Programowanie i diagnostyka sterowników PLC oraz paneli operatorskich
  • Uczestnictwo i prowadzenie projektów technicznych maszyn produkcyjnych
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny
  • Uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej
  • Kontakt i współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o profilu: mechanicznym, elektromechanicznym, elektrycznym, automatyki przemysłowej, mechatroniki lub mechaniki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2lata
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC i paneli operatorskich min 1 rok.
  • Nastawienie na rozwój i zdobywanie wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość komputera w zakresie MS Office, oprogramowania SOLID EDGE, AUTO CAD lub podobne

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Dodatkowymi atutami kandydata będzie znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w firmie z wieloletnią tradycją, jednym z liderów z branży technologicznej w zakresie produkcji z branży stalowej
  • Wysoki poziom innowacyjności oraz nowoczesne produkty i usługi - z tym pracujemy na co dzień
  • Pełen zakres wsparcia dla Twojego rozwoju, obejmujący wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia z programowania i inżynierii, prowadzone bezpośrednio przez producenta maszyn
  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy, optymizmie i stałym doskonaleniu umiejętności .
  • Dużą autonomię i niezależność w wykonywaniu obowiązków.

wybrani kandydaci

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331

  • Inżynier elektryk

    3 tygodni temu

    Cześć! Dla naszego klienta, firmy z branży produkcji elementów stalowych, która dostarcza swoje produkty głównie firmą w Niemczech i Skandynawii, szukamy do Inżyniera Elektryka-serwisanta maszyn produkcyjnych. Jeżeli jesteś osobą, która lubi nowe wyzwania i chce rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku, to jest to oferta dla...