Konstruktor R&D

1 miesiąc temu

Katowice, Polska ZPUE S.A. Pełny etat

ZPUE S.A. od 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 3500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Projektowanie konstrukcji mechanicznych urządzeń elektrycznych (;rozdzielnice);;
  • Aktywny udział w procesie tworzenia i wdrażania nowych rozwiązań;
  • Przeprowadzanie wewnętrznych prób i testów dla wyrobów prototypowych oraz interpretacja ich wyników;
  • Udział w badaniach w certyfikowanych jednostkach badawczych.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność czytania oraz tworzenia dokumentacji technicznej;
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora;
  • Zdolności analityczne i organizacyjne;
  • Systematyczność i dbałość o detale;
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie 3d - Solid Edge, Solid Works lub pokrewne;
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika; elektrotechnika;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze;
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku.
  • Darmowe miejsce parkingowe.
  • Inżynier Konstruktor

    2 tygodni temu

    Katowice, Polska BEGC POLSKA Sp. z o.o. Pełny etat

    Inżynier konstruktor Miejsce pracy: Katowice Twój zakres obowiązków wykonywanie projektów maszyn i urządzeń, aktualizacja prowadzonych prac i projektów, projektowanie w programach CAD/CAE (preferowany Solidworks), wykonywanie rysunków złożeniowych i szczegółowych, realizowanie zadań w oparciu o harmonogram projektu, precyzyjne realizowanie...