Koordynator zmiany

3 tygodni temu

Piaseczno, Polska B8 Recruitment Pełny etat

Do zakładu działającego w branży spożywczej poszukujemy Koordynatora zmiany.

Miejsce pracy: pow. piaseczyński, woj, mazowieckie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i posiadanych kompetencji;
  • premia kwartalna po okresie próbnym;
  • pracę w grafiku zmianowym 12 godzinnym (7-19/19-7) - 168 godzin miesięcznie
  • pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy;
  • posiłek regeneracyjny oraz do 5 posiłków dziennie, które można zabrać ze sobą;
  • możliwość podwyższenia kwalifikacji i rozwój w strukturach firmy
  • darmowy dojazd z wielu miejscowości, również z Warszawy;
  • pracę u stabilnego i znanego pracodawcy.

Obowiązki

  • nadzór nad przygotowaniem półproduktów zgodnie z planami produkcji;
  • kontrola produktu i zgodności z obowiązującymi standardami;
  • planowanie zadań i organizacja pracy zespołu podległego, kontrola czasu pracy pracowników;
  • optymalizacja wydajności i minimalizacja kosztów;
  • motywowanie i ocenianie podległych pracowników;
  • praca w warunkach +7 stopni - zapełniony specjalny ubiór;
  • wdrażanie działań usprawniających pracę i doskonalenie procesów.

Wymagania

  • doświadczenie w branży spożywczej min. 1 rok;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność zarządzania zespołem;
  • znajomość Excel.

Zapraszamy do składania aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj", nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i poprowadzi przez cały proces rekrutacyjny.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Piaseczno, Polska B8 Recruitment Pełny etat

    Jesteśmy B8 Recruitment - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.  Dla naszego klienta, lidera w swojej branży poszukujemy osób na stanowisko: Koordynatora zmiany produkcyjnejProfil firmy: Produkcja żywności, catering, dieta...

    Do zakładu działającego w branży spożywczej poszukujemy Managera produkcji. Miejsce pracy: Góra Kalwaria, pow. piaseczyński, woj, mazowieckie. Oferujemystabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio; stawka miesięczna 7000 zł brutto; premia kwartalna w rozmiarze 3000 zł brutto po okresie próbnym;  pracę w grafiku...