Manager produkcji

1 miesiąc temu

Piaseczno, Polska B8 Recruitment Pełny etat

Jesteśmy B8 Recruitment - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży poszukujemy osób na stanowisko: Managera Produkcji (Managera zmiany)

Profil firmy: Produkcja żywności, catering, dieta pudełkowa

Lokalizacja: Szymanów, 05-532 Baniocha

Oczekujemy

  • Doświadczenia w branży spożywczej
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem i procesami
  • Umiejętności pracy w Excelu
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapraszamy również osoby zza granicy, warunek – komunikatywny polski oraz dobra umiejętność czytania i pisania po polsku.

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie 11000  zł brutto, po okresie próbnym (3 miesiące) premia kwartalna  7000 zł brutto
  • praca w systemie 2-zmianowym (7:00 - 19:00 oraz 19:00 - 7:00)
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy
  • posiłki pracownicze
  • odzież dostosowana do warunków pracy
  • możliwość skorzystania ze zorganizowanego transportu do pracy i z pracy (Warszawa (Metro Ursynów 01) - Piaseczno-Szymanów-Łubna)

Zadania

  • Nadzór nad działaniami Produkcji oraz monitorowanie jakości pracy poszczególnych zespołów.
  • Zapewnienie wysokiego standardu produkcji poprzez kontrolę jakości oraz nadzór nad recepturami, jak również monitorowanie ustalonego poziomu kosztów żywności.
  • Współpraca z Działem Żywienia w celu osiągnięcia najwyższej jakości receptur oraz nadzór nad dostawami produkcji.
  • Motywowanie, ocenianie i kontrolowanie pracy podległych pracowników.
  • Udział w procesie rekrutacji oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu motywacji pracowników produkcyjnych.
  • Nadzór nad pracownikami oraz układanie harmonogramów pracy.
  • Monitorowanie i utrzymanie standardów HACCP.
  • Współpraca przy tworzeniu nowych projektów produkcyjnych oraz egzekwowanie wytycznych BHP na terenie Produkcji.

  • Piaseczno, Polska McDonalds Polska Pełny etat

    Witaj!Restauracja McDonald's przy ulicy Okulickiego 5 w Piasecznie zatrudni sumienną i pracowitą osobę na stanowisko: Menadżer-Swing Manager.Rekrutujemy na ¾ oraz pełen etat.  Menadżer–Swing Manager w restauracji McDonald’s w Piasecznie 6300...

  • Piaseczno, Polska B8 Recruitment Pełny etat

    Do zakładu działającego w branży spożywczej poszukujemy Managera produkcji. Miejsce pracy: Góra Kalwaria, pow. piaseczyński, woj, mazowieckie. Oferujemystabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio; stawka miesięczna 7000 zł brutto; premia kwartalna w rozmiarze 3000 zł brutto po okresie próbnym;  pracę w grafiku...