Inżynier konstruktor

1 miesiąc temu

Toruń, Polska Bella Sp. z o.o. Pełny etat

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

opracowywanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych, maszyn, urządzeń i narzędzi, tworzenie kompleksowej dokumentacji 2D i 3D,  rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn, realizacja zadań w ramach prowadzonych projektów,  współpraca z pozostałymi działami firmy oraz reprezentowanie działu w kontaktach z firmami zewnętrznymi.

NASZE WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechatronika lub pokrewne), bardzo dobra znajomość i obsługa oprogramowania do projektowania 2D i 3D (preferowane Solidworks, Autocad), dobra znajomość edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2).

MILE WIDZIANE:

doświadczenie na stanowisku Konstruktora, znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami w tym znajomość oprogramowania MS Project będzie dodatkowym atutem.

TO OFERUJEMY:

stabilność - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat, benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE), ciekawa i pełna wyzwań praca, przyjazna atmosfera, współpracę z profesjonalistami, rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu. Wyślij zgłoszenie
  • Inżynier konstruktor

    2 tygodni temu

    Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska Bella Sp. z o.o. Pełny etat

    TWÓJ OBSZAR ODPOWIEDZIALNOŚCI: rozwijanie oraz modyfikacja rozwiązań konstrukcyjnych, maszyn, urządzeń i narzędzi, tworzenie kompleksowej dokumentacji technicznej w formie 2D i 3D, rozwiązywanie zadań technicznych związanych z konstrukcją maszyn, wykonywanie zadań projektowych, współpraca z innymi działami firmy i reprezentowanie...