Aktualne oferty pracy związane z Pracownik produkcji - Wejherowo - Gi Group

  • Pracownik produkcji

    3 miesięcy temu

    Wejherowo, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Klientem wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji premię za pracę zmianową dopłatę do dojazdów benefity pozapłacowe pracę w Lęborku Zadania: kontrolowanie procesów produkcyjnych przezbrajanie/wprowadzanie zmian w parametrach maszyn przygotowywanie elementów do...

  • Wejherowo, pomorskie, Polska BEERENBERG POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Wykonywanie elementów izolacji przemysłowych, praca zgodnie z zasadami BHP, dbanie o porządek w pracy. Inne wymaganiaZdolności manualneRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniabrak lub niepełne podstawowe

Pracownik produkcji

Wejherowo, Polska Gi Group Pełny etat

Dla naszego Klienta z branży FMCG poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Pracownik produkcji - obsługa tokarki.

Pracownik produkcji - obsługa tokarki / Lębork / dofinasowanie dojazdów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Klientem
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
  • premię za pracę zmianową
  • dopłatę do dojazdów
  • benefity pozapłacowe
  • pracę w Lęborku

Zadania:

  • kontrolowanie procesów produkcyjnych
  • przezbrajanie/wprowadzanie zmian w parametrach maszyn
  • przygotowywanie elementów do obróbki
  • wymiana narzędzi w maszynach

Wymagania:

  • umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej lub 3-zmianowej
  • chęci do nauki
  • mile wdziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010