Aktualne oferty pracy związane z Spawacz - Ślusarz - Bydgoszcz - SPX FLOW

  • Ślusarz - Spawacz

    3 tygodni temu

    Bydgoszcz, Polska Flame Employment Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Ślusarz - Spawacz Miejsce pracy: Bydgoszcz Zakres obowiązków:Spawanie stalowych zbiorników wielkogabarytowych metodą MIG/MAG a także w mniejszym stopniu TIGPraca na podstawie wytycznych...

    2 tygodni temu

    Wymagania: Aktualne uprawnienia spawalnicze Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG 135 Zdolności w zakresie wykończenia powierzchni spawanej - szlifowanie, polerowanie, montowanie Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym, z możliwością nadgodzin Mile widziane uprawnienia na suwnice lub/oraz wózki...

Spawacz - Ślusarz

4 miesięcy temu

Bydgoszcz, Polska SPX FLOW Pełny etat

SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND jest ogólnoświatowym dostawcą rozwiązań z zakresu inżynierii procesowej i automatyki dla branży mleczarskiej i przemysłu spożywczego. Począwszy od dostarczania komponentów inżynieryjnych, a skończywszy na kompleksowym projektowaniu procesów. Pomagamy klientom podnieść wydajność i rentowność ich zakładów, a także utrzymać ten poziom przez kolejne lata dzięki usługom wsparcia technicznego, starannie dostosowanego do potrzeb klienta. Firma również zajmuje się realizacją projektów inżynieryjnych, produkcją wymienników ciepła, pomp i zaworów, homogenizatorów i urządzeń do produkcji masła i margaryny.

W Bydgoszczy zatrudniamy już prawie 600 pracowników i obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wykonywanie operacji ślusarskich, spawalniczych zgodnie z przepisami BHP oraz zgodnie ze specyfikacjami, normami, wymaganiami Klientów i poleceniami przełożonego.

Podstawowe obowiązki

Wykonywanie operacji ślusarskich,spawalniczych: cięcie, gięcie, czyszczenie i odłtłuszczanie detali, ukosowanie, szlifowanie, pasowanie elementów, młotkowanie, korekta kształtów, wykonywanie spoin szczepnych przed spawaniem. Wykonywanie operacji spawalniczych zgodnie z Instrukcją Stanowiskową, Technologiczną Instrukcją Spawania (WPS) i obowiązującą dokumentacją. Obsługa spawarek, urządzeń spawalniczych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami. Przeprowadzanie testów wyrobów gotowych zgodnie z instrukcją stanowiskową, dokumentacją technologiczną oraz przepisami BHP. Dbanie o poprawne prowadzenie dokumentacji / zapisów z procesu spawania - zgodnie z wymaganiami procedur i obowiązujących norm. Przestrzeganie i stosowanie przepisów BHP i PPOŻ., zasad kontroli jakości, ochrony środowiska oraz obowiązujących w firmie regulaminów, procedur wewnętrznych i systemów zarządzania. Realizowanie celów indywidualnych i wsparcie w osiąganiu wskaźników: Efektywność Produkcji, Wartość Złomu, 5S. Aktywne zaangażowanie i wsparcie w osiąganie wyników sprzedaży i COTD (Dostaw na czas do Klientów) przez firmę SPX FT Poland. Udział w inicjatywach 5s prowadzonych w firmie SPX FT Poland. Zgłaszanie przełożonym pomysłów wnoszących usprawnienia na zajmowanym stanowisku – wsparcie programu KAIZEN.

Wymagania

Wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe, wskazane techniczne. Posiadanie ważnych uprawnień spawalniczych. Obsługa spawarek zgodnie z posiadanymi uprawnieniemi i kwalifikacjami. Czytanie rysunków technicznych. Obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych. Obsługa pras, szlifierek, giętarek, ucinarki do rur, palników i innych narzędzi wykorzystywanych w procesie przygotowania materiałów do spawania. Obsługa urządzeń, maszyn do prac ślusarskich: wiercenia, cięcia, ukosowania. Obsługa maszyn: piła taśmowa. Obsługa spawarek zgodnie z posiadanymi uprawnieniemi i kwalifikacjami. Obsługa i programowanie robotów spawalniczych zgodnie posiadanymi uprawnieniami i kwalifikacjami. Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych wykorzystywanych na danym stanowisku pracy oraz uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi wykorzystywanych na danym stanowisku pracy.

Oferujemy

Pracę w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju. Możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności - treningi i szkolenia. Dofinansowanie do nauki języka angielskiego. Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę. Prywatną opiekę medyczną. Ubezpieczenie grupowe. Premię roczną. Kartę Fit Profit – w części finansowaną przez pracodawcę.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za rekrutację na to stanowisko: Piotr Frydel, email: