Spedytor Międzynarodowy

4 tygodni temu

Szczecin, Polska DSV Pełny etat

Job Req Number:

26115

ZADANIA:

· Organizowanie poszczególnych etapów usługi spedycyjno-przewozowej,
· Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami i innymi komórkami organizacyjnymi.
· Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom.
· Współpraca z Partnerami DSV na terenie Europy.
· Realizacja założeń budżetowych i jakościowych.
· Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI…

· masz doświadczenie w obsłudze projektów i zleceń spedycyjnych,
· bardzo dobrze znasz lokalny rynek spedycyjny,
· dobrze znasz j. angielski,
· umiesz analizować i rozwiązywać problemy,
· lubisz pracować w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu,
· cechuje cię nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie,
· jesteś zainteresowany zapewnieniem doskonałej obsługi naszym klientom,
· potrafisz efektywnie współpracować z innymi.

NASZA OFERTA:
· Umowa o pracę
· Prywatna opieka medyczna
· Karta sportowa
· Motywacyjny system wynagrodzeń
· Szkolenia wewnętrzne
· Sekcje sportowe
· Owocowe dni
· Dofinansowanie świąteczne
· Spotkania integracyjne
· Work-life balance

DSV – Global transport and logistics

  • Szczecin, Polska GEODIS Road Network Sp. z o.o. Pełny etat

    Oczekiwania: Wykształcenie kierunkowe: transport/logistyka/spedycja Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym  Mile widziana wiedza z zakresu spedycji samochodowej w ruchu międzynarodowym Mile widziana wiedza w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycji Doświadczenie w pracy w branży TSL będzie dodatkowym...

  • Szczecin, West Pomerania, Polska GEODIS Road Network Sp. z o.o. Pełny etat

    Oczekiwania:Wykształcenie kierunkowe: transport/logistyka/spedycjaZnajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Mile widziana wiedza z zakresu spedycji samochodowej w ruchu międzynarodowymMile widziana wiedza w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycjiDoświadczenie w pracy w branży TSL będzie dodatkowym...