Młodszy elektromonter

4 tygodni temu

Wrocław, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Dla firmy działającej w wielu branżach, tj. energetyka, sprzęt medyczny oraz produkcja silników lotniczych, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, poszukujemy Elektromontera.

Zadania:

  • Czytanie schematów elektrycznych
  • Montaż skrzynek i rozdzielnic niskiego napięcia
  • Układanie przewodów wg schematów elektrycznych
  • Podłączanie sensorów (termometry, termopary, czujniki drgań), itp.
  • Montaż mechaniczny elementów konstrukcyjnych produktu wielogabarytowego
  • Korzystanie z narzędzi monterskich (suwmiarka, klucz dynamometryczny, miarka, szczelinomierz)

Wymagania:

  • Dobra znajomość rysunku elektrycznego
  • Umiejętność korzystania z narzędzi (klucze płaskie, klucze oczkowe) itp.
  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową: 31,55 zł brutto/h
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę dogodnie zlokalizowaną oraz skomunikowaną w centrum Wrocławia.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
'Informujemy, iż w spółkach z Grupy Adecco działających w Polsce wdrożyliśmy procedurę dokonywania zgłoszeń wymaganą Ustawą o Ochronie Sygnalistów. Szczegółowe informacje są dostępne w biurach Adecco.'

  • Monter Automatyki

    Wrocław, Polska ZW Automation Pełny etat

    O NAS:ZW Automation działa na polskim i zagranicznym rynku, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji oraz systemów DCS. Ponadto świadczymy usługi w zakresie projektowania i prefabrykacji szaf automatyki oraz kompleksowego wykonywania projektów wraz z okablowaniem obiektowym.Nasza kadra stanowi połączenie wieloletniego...