Brygadzista

3 tygodni temu

Kowale, Polska DPD Polska Pełny etat

O nas

DPD Polska jest częścią GeoPost, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko 15000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Twój zakres obowiązków:

  • organizacja oraz nadzór zadań w podległym Zespole,
  • weryfikowanie poprawności wykonywanej pracy magazynu zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • odpowiedni dobór Pracowników do zadań oraz rozwój umiejętności w podległym Zespole w celu utrzymania sprawności operacyjnej magazynu na bardzo wysokim poziomie,
  • monitorowanie jakości i terminowości realizacji wyznaczonych celów.

Nasze wymagania:

  • znajomość procesów magazynowych,
  • umiejętność w zarządzaniu Zespołem,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz Zespołu,
  • gotowość do pracy w godzinach 1:00-9:00,
  • duża samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • nastawienie na osiąganie wyników,
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • pozytywną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • możliwość dofinansowania karty Multisport,
  • platformę benefitową.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 5, 02-274 Warszawa.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

  • Brygadzista

    Kowale, Polska DPDgroup Pełny etat

    Twój zakres obowiązków: organizacja oraz nadzór zadań w podległym Zespole, weryfikowanie poprawności wykonywanej pracy magazynu zgodnie z obowiązującymi procedurami, odpowiedni dobór Pracowników do zadań oraz rozwój umiejętności w podległym Zespole w celu utrzymania sprawności operacyjnej magazynu na bardzo wysokim poziomie, ...