Specjalista ds.Produktu

5 miesięcy temu

Warsaw, Polska Biedronka Pełny etat

Twoje zadania:

opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju sklepu internetowego Biedronka Home, udział w tworzeniu planów rozwoju produktu, wsparcie przy tworzeniu nowych funkcjonalności, udoskonalaniu interfejsu użytkownika oraz optymalizacji procesu zakupowego, analiza danych i bliska współpraca z biznes analitykiem, współpraca z innymi działami w organizacji oraz agencjami w celu utrzymania oraz wdrożenia nowych funkcjonalności strony, wsparcie innych projektów w ramach zespołu e-commerce.

Nasze wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne: marketing, administracja biznesowa, socjologia, finanse, ekonomia, technologia, zarządzanie itp. min. rok doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz pracy w środowisku Agile/PO/PM, znajomość pakietu MS Office, Microsoft TFS, JIRA, Confluence, ClickUp, Canva, znajomość narzędzi analitycznych i optymalizacji e-commerce, mile widziane znajomości zasad UX/IU, mile widziane znajomość platformy SalesForce lub pokrewnych Magento czy Shopify, znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i piśmie), bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, pro aktywna postawa oraz asertywność.

Oferujemy:

umowa o pracę, bogaty pakiet socjalny, kartę Multisport oraz pakiet medyczny, nieograniczony dostęp do platformy e-learningowej, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w obrębie organizacji, koleżeńską atmosferę oraz jasno postawione cele grupowe i indywidualne.