Product Manager

3 tygodni temu

Gliwice, Polska IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o. Pełny etat

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, zajmującego się produkcją elektroniki, poszukujemy osób na stanowisko:

Product Manager / Specjalista ds. zakupów (m/k)

Zakres obowiązków:

  • Zamawianie towaru oraz prowadzenie negocjacji z aktualnymi i nowymi dostawcami,
  • Kształtowanie polityki cenowej (cenniki, wyceny, trendy rynkowe),
  • Zarządzanie magazynem zgodnie z założonymi celami,
  • Udział w spotkaniach z dostawcami i kluczowymi klientami,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczna do produktów,
  • Tworzenie raportów, zestawień i analiz produktowych,
  • Udział w targach branżowych (krajowych i zagranicznych).

Oczekiwania:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Umiejętność podejmowania ryzyka magazynowego na podstawie wnikliwej analizy rynkowej,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Wysoka motywacja i inicjatywa w działaniach,
  • Zainteresowanie tematyką IT i elektroniką,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz samodzielności,
  • Umiejętności sporządzania analiz, raportów i prezentacji danych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy - udział w szkoleniach, targach i wydarzeniach branżowych,
  • Pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Karta sportową - Multisport, imprezy integracyjne i konkursy wewnętrzne.

  • Gliwice, Polska TENNECO Pełny etat

    Join us as we revolutionize global mobility, setting new benchmarks for quality, performance, and sustainability across every mile traveled. Experience the difference with Tenneco, where innovation meets excellence on the road ahead. Position : Commodity Manager – EMEA Shocks Location : Gliwice, Poland Mode : hybrid (3/2 HO per week) As a key...