Młodszy Specjalista

3 tygodni temu

Brzesko, Polska Carlsberg Polska Pełny etat

O nas:

Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i jak się rozwijamy jest doceniane przez nasz zespół, a dowodem na to jest I. miejsce w rankingu „Poland’s Best Employers 2023” w kategorii FMCG.

Twoje przyszłe zadania
  • W ramach zapewniania wysokiej jakości produktu w browarze, Twoje zadania obejmą monitorowanie surowcówkontrolowanie parametrów fizyko-chemicznych w procesie produkcji oraz zarządzanie informacją dotyczącą jakości na różnych etapach, od surowców po gotowy produkt;
  • Będziesz nadzorować systemy zarządzania jakościądbać o bezpieczeństwo gotowego produktu w browarze;
  • W tej roli zajmujesz się także zarządzaniem dokumentacją systemową;
  • Twoim celem będzie ciągłe doskonalenie procesów tak, aby spełniać najwyższe standardy jakości.​

Wykształcenie i doświadczenie
  • Masz wykształcenie wyższe o kierunku: inżynieria chemiczna, zarządzanie jakością, technologia żywności, biotechnologia, lub pokrewnym;
  • Dobrze znasz MS Excel oraz język angielski na poziomie min. B2.​
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mikrobiologa będzie dodatkowym atutem.
Postawa i nastawienie
  • Posiadasz rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zdolności szybkiego uczenia się;
  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie :)

Justyna Swarcewicz – Specjalistka ds. HR

Twoje miejsce pracy: Brzesko

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Tryb pracy: stacjonarny

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym jest Carlsberg Supply Company Polska S.A., ul. Krakowiaków 34, 02-255 z siedzibą w Warszawie.

  • Specjalista ds. Informatyki

    1 tydzień temu

    Brzesko, Polska PROSTER Sp. z o.o Pełny etat

    Wymagane, Enova, MS Dynamics 365, Teams, Sharepoint, MS 365, LAN, Microsoft Server System operacyjny, Windows Twój zakres obowiązków, Zarządzanie eksploatacją sprzętu komputerowego i oprogramowania, Doradztwo w zakresie doboru sprzętu komputerowego i oprogramowania, Zarządzanie i nadzór nad serwerami, sprzętem, switchami, routerami, urządzeniami...

  • Brzesko, Polska Carlsberg Polska Pełny etat

    O nas: Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie! Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i jak się rozwijamy jest doceniane przez nasz zespół, a...