Compiler Engineer

3 tygodni temu

Gdańsk, Polska 1dea Pełny etat

Do naszego zespołu wiodącej firmy produkującej półprzewodniki poszukujemy doświadczonego Compiler Inżyniera. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwijanie i optymalizację kompilatorów, które są integralną częścią naszych procesów produkcyjnych.

Warunki zaangażowania:Obszar: IT
Lokalizacja: oferta hybrydowa
Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
Stawka (ustalana indywidualnie): UoP do ok. 30.000 zł brutto +AKUPZaangażowanie: długofalowe, umowa bezpośrednio podpisywana z producentem

Zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem projektowym i inżynierami sprzętu w celu zapewnienia kompatybilności i efektywności.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z kompilatorami oraz implementacja poprawek.
  • Udział w badaniach i rozwoju nowych technologii związanych z kompilatorami oraz procesami produkcyjnymi.

Wymagania

  • Wyższe techniczne wykształcenie
  • +3 lata doświadczenia w C/C++, OOP
  • Doświadczenie w tworzeniu kompilatorów LLVM lub GCC z wektoryzacją i modelami programowania równoległego, takimi jak OpenMP lub SYCL.

Oferujemy

  • Stabilne, długofalowe, bezpośrednie zatrudnienie u producenta
  • Sporo benefitów, nie tylko karta Multisport czy prywatna opieka medyczna, ale też tych realnie wpływających na wyższą wynagrodzenie.

  • Gdańsk, Polska State Street Pełny etat

    Summary: Contribute to the enhancement and maintenance of one or more Charles River IMS modules or components as a senior member of an agile scrum team. Provide engineering troubleshooting assistance to customer support teams and other development teams within Charles River. Responsibilities: Work under minimal supervision to analyze, design,...

    Contribute to the enhancement and maintenance of one or more Charles River IMS modules or components as a senior member of an agile scrum team. Provide engineering troubleshooting assistance to customer support teams and other development teams within Charles River. Responsibilities: Work under minimal supervision to analyze, design, develop, test, and...

    Summary: Leading technical contributor to the enhancement and maintenance of one or more Charles River IMS modules or components of an agile scrum team. Provide engineering troubleshooting assistance to customer support teams and other development teams within Charles River. Responsibilities: Drive technical excellence by working independently to...