Inżynier Elektryk Electric Engineer.

5 dni temu

Mielec, Polska Kronospan Pełny etat

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Inżynier Elektryk/ Electric Engineer

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Twój zakres obowiązków:

•Zapewnienie niezawodnego i bezprzerwowego funkcjonowania sieci SN w zakładzie
•Koordynacja działań oraz czynności łączeniowych z zewnętrznym dostawcą energii elektrycznej
•Zapewnienie niezawodnego i bezprzerwowego funkcjonowania sieci NN w zakładzie
•Znajomość, kontrola nastaw i nadzór nad funkcjonowaniem zabezpieczeń elektrycznych
•Planowanie modernizacji i optymalizacji sieci elektroenergetycznej
•Udział w projektach inwestycyjnych
•Nadzór nad budową oraz eksploatacją instalacji fotowoltaicznych
•Rozliczanie instalacji fotowoltaicznych
•Kontrola dostaw oraz rozliczanie zużycia energii elektrycznej oraz pozostałych mediów energetycznych
•Analiza kosztów energii oraz optymalizacja jej zużycia
•Opracowywanie harmonogramów oraz przeprowadzanie remontów urządzeń i sieci elektroenergetycznych

Nasze wymagania:

•Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika, elektroenergetyka, eksploatacja i zabezpieczenia sieci, napędy )
•Umiejętność posługiwaniu się dokumentacją techniczną, zwłaszcza czytanie schematów elektrycznych
•Świadectwa kwalifikacyjne D i E elektryczne
•Znajomość i doświadczenie w pracy z urządzeniami SN do min. 15kV
•Znajomość zabezpieczeń elektrycznych
•Znajomość programu EPLAN, wskazana AUTOCAD
•Podstawy programowania sterowników PLC
•Doświadczenie w pracy z zespołami ludzkimi
•Samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Co oferujemy

•Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Opiekę mentora podczas wdrożenia
•System nagród miesięcznych
•Dodatek frekwencyjny – co miesiąc
•Program poleceń pracowniczych
•Podnoszenie kwalifikacji ( zdobywanie nowych umiejętności ) poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
•Ubezpieczenia grupowe

  • Inżynier Elektryk

    5 godzin temu

    Inżynier Elektryk Miejsce pracy: Mielec Twój zakres obowiązków Zapewnienie niezawodnego i bezprzerwowego funkcjonowania sieci SN w zakładzie Koordynacja działań oraz czynności łączeniowych z zewnętrznym dostawcą energii elektrycznej Zapewnienie niezawodnego i bezprzerwowego funkcjonowania sieci NN w zakładzie Znajomość, kontrola nastaw i...

    2 tygodni temu

    Mielec, podkarpackie, podkarpackie, Polska Kronospan Mielec Sp. z o.o. Pełny etat

    Oferujemy: Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Opiekę mentora podczas wdrożenia System nagród miesięcznych Dodatek frekwencyjny – co miesiąc Program poleceń pracowniczych Podnoszenie kwalifikacji ( zdobywanie nowych umiejętności ) poprzez udział w szkoleniach...