Projektant / grafik

4 miesięcy temu

Częstochowa, Polska POLCALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

Firma Polcall Sp. z o.o., zlokalizowana przy ul. Dąbrowskiego 40 w Częstochowie.

Jesteśmy Contact Center działającym od 2008 roku i realizujemy zróżnicowane projekty dla szeregu różnych branż.

Poszukujemy osoby na stanowisko pracy - Projektant / grafik

Zakres zadań

  • tworzenie wizualizacji sal szkolnych i przedszkolnych
  • przygotowanie modeli do wizualizacji
  • przygotowanie grafiki na stronę internetową
  • przygotowywanie katalogu produktowego

Wymagania

  • umiejętność obsługi SketchUP i/lub Blender
  • umiejętność obsługi InDesign
  • umiejętność obsługi PhotoShop
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu wnętrz
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w branży meblarskiej i/lub dziecięcej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • rozwój kompetencji
  • wsparcie