Pracownik gospodarczy

3 tygodni temu

Podłęże, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Dla naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO/ PLACOWY

Zadania:

  • prace porządkowo gospodarcze: m.in. odśnieżanie, koszenie trawy, usuwanie śmieci , mycie maszynowe podłóg
  • obsługa ciągnika komunalnego, pługa do odśnieżania , posypywarki do piasku, ciągnika spalinowego do koszenia, podkaszarki spalinowej
  • wykonywanie drobnych napraw

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku (07:00-15:00)
  • sprawność fizyczna
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • książeczka sanepidowska (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową (pełny etat)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • odzież robocza

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.