Asystent Technologa

Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

Koszalin, Polska LSJ HR Group Pełny etat

Dla naszego klienta firmy- firmy produkcyjnej z branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta Technologa- osoby, która w pierwszym etapie kariery zawodowej będzie wsparciem dla działu technologicznego i będzie miała możliwość wejścia w obszar procesów technologicznych, receptur, dokumentacji związanej z produkcją i systemem ERP.

Jeśli masz za sobą już pierwsze doświadczenie w firmie produkcyjnej, wiesz jak wygląda proces technologiczny i pracowałeś na systemie klasy ERP- ta oferta jest dla Ciebie

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie wstępnych receptur i technologii mas kosmetycznych
  • Przygotowywanie danych niezbędnych do wdrożenia wyrobów kosmetycznych
  • Przeprowadzania prób technologicznych mas chemicznych
  • Bieżąca współpraca z technologiem
  • Praca w systemie klasy ERP

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (chemiczne, technologiczne)
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium
  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość i dynamiczna osobowość

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnią historią
  • Wdrożenie i niezbędne szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych pracowników
  • Pracę w środowisku z wysokimi standardami i kulturą organizacyjną
  • Premie (regulaminowa, uznaniowa, roczna)
  • Bogaty pakiet benefitów ( ZFŚS- dofinansowanie aktywności sportowej, ubezpieczenie dodatkowe, wczasy pod gruszą, dodatkowe dni urlopu, nagrody jubileuszowe i inne)
  • Przyjazną atmosferę pracy

wybrani kandydaci

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331