Manager Regionu

2 miesięcy temu

Tarnobrzeg, Polska PSH Nasz Sklep S.A. Pełny etat

W firmie Nasz Sklep cenimy pracowników, dlatego dbamy o stabilne zatrudnienie oraz zapewniamy szeroki pakiet benefitów. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wycieczkach firmowych, wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach integracyjnych.

W związku z rozwojem Polska Sieć sklepów spożywczych Nasz Sklep zatrudni kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą kilku sklepów w swoim rejonie;
  • Wspieranie Kierowników Sklepów w ich codziennych obowiązkach;
  • Realizacja strategii firmy oraz planów sprzedaży;
  • Współpraca z działem zakupów;
  • Odpowiedzialność za wyniki sklepów oraz za budżet regionu;
  • Przeprowadzanie i rozliczanie inwentaryzacji;
  • Współpraca z centralą firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w detalicznej sieci handlowej w branży spożywczej;
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia działań handlowych i marketingowych;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Elastyczność, przedsiębiorczość, umiejętność planowania i myślenia strategicznego;
  • Wysoka motywacja do pracy w trybie zadaniowym;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub b2b;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników;
  • Nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy;
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Wdrożenie pod opieką Dyrektora Operacyjnego;
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • Karta Medicover Sport;
  • Bony świąteczne;
  • Świąteczne akcje dla dzieci;
  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający dostęp do porad finansowych (pożyczki na preferencyjnych warunkach);
  • Fundacji Specjał (pomoc w przypadkach zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych);
  • Spotkania integracyjne;
  • Wycieczki firmowe z dofinansowaniem pracodawcy (odwiedziliśmy m.in takie miejsca jak: Chorwacja, Grecja, Czechy, Austria);
  • Możliwość korzystania z Ośrodka Wypoczynkowego 'Dolina Wiaru' oraz z Hotelu Splendor (na preferencyjnych warunkach).