Elektromechanik - mechanik

3 dni temu

Kutno, Polska IPF Group Pełny etat

IPF Global Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 7799.

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy działającej w sektorze budowlanym, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Elektromechanika.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kompetencji poprzez uczestnictwo w szeregu szkoleń specjalistycznych,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatne posiłki, Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w całości przez pracodawcę).

Obowiązki

  • naprawa i serwis maszyn budowalnych,
  • diagnozowanie problemów technicznych i usterek maszyn,
  • usuwanie awarii,
  • wykonywanie prac regulacyjnych, optymalizacyjnych i remontowych,
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: elektryk/mechanik/elektromechanik,
  • doświadczenie zawodowe minimum 3 lata,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • uprawnienia SEP i/lub dozorowe UDT,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Elektromechanik

    2 tygodni temu

    Kutno, Łódź Voivodeship, Polska HRose Pełny etat

    Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wspiera w bezpośrednim znalezieniu talentów dla najlepszych pracodawców na rynku. 6 lat prowadzenia projektów rekrutacyjnych umożliwiło wyspecjalizowanie się w obszarach:IT, Manufacturing & Engineering, Finance & Accounting, Marketing, Administrative & Customer Support.Dołącz do zespołu naszego klienta –...

  • Kutno, Polska WANICKI Grupa Pełny etat

    Zakres obowiązków:bieżący serwis i utrzymanie maszyn rolniczych (ciągniki rolnicze, kombajny, opryskiwacze, maszyny uprawowe),diagnozowanie i naprawa usterek,wymiana i naprawa zespołów, podzespołów,terminowa realizacja zleceń,przeglądy serwisowe.Oczekiwania:znajomość sprzętu rolniczego i produktów branży rolnej,umiejętność utrzymywania...