Asystent / ka ds. serwisu

2 miesięcy temu

Kowale, Polska STRABAG PFS Pełny etat

Aufgaben

organizacja pracy biura, w tym: organizacja wysyłek, rozdział i archiwizacja dokumentacji współpraca z managerami w zakresie prac administracyjnych w projektach nadzór nad umowami z podmiotami zewnętrznymi tworzenie kosztorysów i ofert we współpracy z managerami prowadzenie ewidencji narzędzi, sprzętu, środków ochrony osobistej prowadzenie i nadzorowanie prac administracyjnych związanych z serwisem, współpraca z innymi działami firmy weryfikacja faktur pod względem zgodności z budżetem i umowami kontrola prawidłowości i kompletności dokumentacji serwisowej obsługa klientów w zakresie realizacji zleceńdotyczących infrastruktury technicznej

Qualifikationen

wykształcenie wyższe - techniczne lub ekonomiczne doświadczenie w pracy związanej z obsługą techniczną budynków komercyjnych doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną i finansową biegła obsługa komputera w tym znajomość programów typu CAFM pakiet Office - bardzo dobra znajomość w szczególności Excel prawo jazdy kat. B umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, samodzielność

Wir bieten

•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji•szeroką ofertę szkoleń•prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, MultiSport

  • Kowale Oleckie, woj. warmińsko-mazurskie, Polska STRABAG BMTI Sp. z o.o. Pełny etat

    Aufgaben zarządzanieprojektami z pozycji klienta dla wewnętrznych projektów budowlanych, optymalizacja kosztów operacyjnych poszczególnych obiektów, koordynacja oszczędności energii w nieruchomościach, przygotowanie dokumentów do audytu energetycznego, optymalizacja stanu istniejących obiektów, koordynacja i kontrola prac podczas...