ślusarz

3 tygodni temu

Kutno, Polska Randstad Polska Pełny etat

Posiadasz doświadczenie na stanowisku ślusarza? Zgłoś się do Randstad

Oferujemy szybkie zatrudnienie u naszego Klienta z branży technicznej.

oferujemy

- szybki start pracy

- długofalową współpracę

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę bezpośrednią po okresie około 6 m-cy

- wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna

- zatrudnienie w systemie jednozmianowym (6.00-14.00)

- wolne weekendy

zadania

- ręczna lub ręczno- maszynowa obróbka metalu

- odczytywanie schematów technicznych

oczekujemy

- oczekiwane doświadczenie na powyższym stanowisku

- dokładność, zdolności manualne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Kutno, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Posiadasz zdolności manualne i doświadczenie na montażu lub jako ślusarz?Dla naszego prężnie rozwijającego się Klienta z branży technicznej poszukujemy kandydatów do pracy na powyższe stanowiska.oferujemy- pracę jednozmianową 6-14- perspektywę stałej współpracy- umowę o pracę tymczasową z opcją przejścia na umowę bezpośrednią- dobrą...