Pakowacz / Pakowaczka

Znalezione w: Talent PL C2 - 3 tygodni temu

Dąbrowa, Polska Sonoco Pełny etat

Do naszej siedziby Sonoco TeQ w Dąbrowie k. Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko: "PAKOWACZ / PAKOWACZKA"

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Wysokie standardy pracy (jakość, bezpieczeństwo) w środowisku nastawionym na ciągłe ulepszanie produktów i procesów
  • Premie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet medyczny
  • Karta sportowo-rekreacyjna
  • Każdego dnia świeże owoce i warzywa

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie produktów zgodnie z zaleceniami klienta
  • Układanie gotowego towaru na paletach i przygotowywanie go do wysyłki
  • Ciągłe monitorowanie jakości wyrobów
  • Sortowanie produktów, gdy istnieje taka potrzeba

Oczekiwania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Dobre umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, zaangażowanie, dokładność
  • Odpowiedzialność za wykonywanie zadań
  • praca samodzielna lub w zespole w zależności od typu produkcji

Jesteśmy pracodawcą równych szans i surowo zabraniamy i nie tolerujemy dyskryminacji pracowników, kandydatów lub innych osób objętych ubezpieczeniem ze względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe lub przodków, płeć, ciążę, orientację seksualną, stan cywilny, tożsamość lub ekspresję płciową, wiek, niepełnosprawność, informacje genetyczne, status weterana lub jakąkolwiek cechę prawnie chronioną.

  • Operator suwnicy

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 3 tygodni temu

    Dąbrowa Górnicza, Polska SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    Operator suwnicy - PakowaczTwój zakres obowiązków pakowanie profili wg. instrukcji pakowania z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klientów, bieżąca kontrola jakościowa i selekcja pakowanych profili, zapewnienie jakości w obszarze...

  • Pakowacz/Pakowaczka

    Twój zakres obowiązkówPakowanie produktów zgodnie z zaleceniami klientaUkładanie gotowego towaru na paletach i przygotowywanie go do wysyłkiCiągłe monitorowanie jakości wyrobówSortowanie produktów, gdy istnieje taka potrzebaNasze wymaganiaGotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowymDobre umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy...

  • Pracownik Produkcji

    Dąbrowa Górnicza, Polska ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Pełny etat

    Algas Sp. z o.o. Sp.k.Poszukuje pracowników fizycznych do działów produkcyjnych:   Pracownik ProdukcjiJeśli ·        Martwisz się o swoje aktualne zatrudnienie a praca z żywnością nie jest Ci obca ,·        Posiadasz aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych·        Chcesz mieć...