Operator Maszyny i Urządzeń

2 tygodni temu

Sochaczew, Polska Sonoco Pełny etat

Do naszego zespołu w zakładzie Sonoco Alcore Sp. z o. o. w Sochaczewie poszukujemy osoby na stanowisko „Operator Maszyny i Urządzeń”.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kompleksowy proces wdrożenia

  • Godziny pracy, które umożliwią Ci kontynuację nauki

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Świadczenia ZFŚS

  • Ubezpieczenie grupowe

Zakres obowiązków:

  • Praca na linii produkcyjnej, przy produkcji opakowań z papieru

  • Obsługa maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie prostych regulacji operatorskich

  • Utrzymywanie maszyn, oprzyrządowania i miejsca pracy zgodnie ze standardami firmy

  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań

  • Transport bliski materiałów produkcyjnych przy pomocy wózka paletowego

  • Terminowa realizacja zadań

Oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Zdyscyplinowanie, sumienność, dokładność, zaangażowanie

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym

  • Umiejętność pracy w zespole

Jesteśmy pracodawcą równych szans i surowo zabraniamy i nie tolerujemy dyskryminacji pracowników, kandydatów lub innych osób objętych ubezpieczeniem ze względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe lub przodków, płeć, ciążę, orientację seksualną, stan cywilny, tożsamość lub ekspresję płciową, wiek, niepełnosprawność, informacje genetyczne, status weterana lub jakąkolwiek cechę prawnie chronioną.

  • Sochaczew, Polska Sonoco Pełny etat

    Do naszego zespołu w zakładzie Sonoco Alcore Sp. z o. o. w Sochaczewie poszukujemy osoby na stanowisko „Operator Maszyny i Urządzeń”.Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęKompleksowy proces wdrożeniaGodziny pracy, które umożliwią Ci kontynuację naukiPrywatną opiekę medycznąŚwiadczenia...

  • Operatorka/Operator

    4 tygodni temu

    Sochaczew, Polska Mitsubishi Chemical Europe Pełny etat

    Mitsubishi Chemical Group Corporation jest dostawcą materiałów specjalistycznych z niezachwianym zaangażowaniem w tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Posiadamy rozległą wiedzę specjalistyczną i wiodącą pozycję w dziedzinie inżynierii materiałowej w głównych segmentach rynku, takich jak mobilność, technologia cyfrowa, żywność i ochrona...

  • pracownik produkcji

    Sochaczew, Mazovia, Polska Randstad Pełny etat

    Chcesz pracować w firmie o światowej renomie? Lubisz prace zespołowe? Chcesz zacząć OD ZARAZ pracę przy prostych czynnościach produkcyjnych? Dołącz do NasAplikuj lub wyślij SMS o treści OD ZARAZ na numer skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.oferujemyumowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia)stawkę godzinową 31,32 zł...