pracownik drogowy

Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

Rzeszow, Polska Randstad Polska Pełny etat

Aktualnie dla naszego Klienta  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Masz pytania? nie wahaj się dzwoń

oferujemy

  • umowę o pracę (płatne urlopy oraz L4,opłacone wszystkie składki)
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • dodatek mobilny do 1000 zł brutto
  • do 30% premii uznaniowej
  • płatne przestoje  w przypadku braku pogody
  • wyjazdy tygodniowe
  • zakwaterowanie oraz posiłki regeneracyjne zapewniane przez Klienta

zadania

  • obsługa rozściełacza przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych/ betonowych i budową dróg
  • wykonywanie pomiarów wysokościowych na budowie

  • kontrola prac prowadzonych przez podwykonawców

  • odpowiedzialność za stan techniczny sprzętu budowlanego

oczekujemy

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie

  • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność, zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia