Operator/ka serwisu

1 tydzień temu

Strzelin, Polska Job Impulse Polska Sp. z o.o. Pełny etat

Nasz klient, to globalny dostawca usług technologicznych, logistycznych i dystrybucji, specjalizujący się w obsłudze łańcucha dostaw, zarządzaniu produktami technologicznymi i usługami cyfrowymi.

Poszukuje osób na stanowisko: Operator/ka serwisu

Miejsce pracy: Pietrzykowice

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie 4500 zł brutto miesięcznie

  • Transport pracowniczy: Henryków, Kazanów, Strzelin, Kępino, Borek Strzelińsk
  • Automaty z posiłkami oraz kawa za 50gr
  • Pracę na pełen etat w systemie II zmianowym (godziny: 06:00-14:00 i 14:00-22:00
  • Przyjazna atmosfera i relacje w zespol
  • Bony na święta
  • Możliwość awansu oraz udział w indywidulanym programie rozwojowym
  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport, Prywatne ubezpieczenie, Stołówka, Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin
  • Szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Pełne wyposażenie tj. wysokiej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz własną, zamykaną szafkę na prywatne rzeczy
  • Wewnętrzny program poleceń pracowników - poleć znajomego do pracy.

Zadania:

  • Test sprawności i renowacji małych urządzeń elektrycznych;
  • Prace kosmetycznej i wykończeniowe dokonywane na produkcie
  • Wprowadzanie urządzeń do procesu napraw i przygotowanie do procesu wysyłki, pakowanie.

Wymagania:

  • Zdolności manualne,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Skuteczność i dyscyplina pracy przy procesach liniowych,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.