Merchandiser / Merchandiserka (praca sezonowa)

Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

Swinoujscie, Polska Carlsberg Polska Pełny etat

O nas:

Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i jak się rozwijamy jest doceniane przez nasz zespół, a dowodem na to jest I. miejsce w rankingu „Poland’s Best Employers 2023” w kategorii FMCG.

Wykształcenie i doświadczenie
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B od minimum roku.
Postawa i nastawienie
  • Jesteś gotowy/a do zatrudnienia na umowę zlecenie w okresie maj-wrzesień;
  • Masz dobrą kondycję fizyczną (praca obejmuje przenoszenie skrzynek
  • z piwem);
  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie :)
Będziesz wsparciem dla naszych Przedstawicieli Handlowych w zadaniach takich jak:
  • kontrolowanie stanu produktów w sklepie (ilość, asortyment, daty ważności);
  • układanie towaru w lodówkach i na półkach zgodnie z ustalonymi planogramami;
  • obsługiwanie promocji podkapslowych (wymiana kapsli na piwo) w sklepach i punktach sprzedaży.

Justyna Swarcewicz –  Specjalistka ds. HR

Twoim obszarem działania będzie Pas nadmorski - wybrana przez Ciebie miejscowość.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Tryb pracy: mobilna

  • Merchandiser/ -ka biżuterii/ Dekorator/ -ka -Świnoujście

    Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

    Swinoujscie, Polska beeline Group Pełny etat

    w niepełnym wymiarze etatu - 6 godzin tygodniowo Twoje zadania:   przeprowadzanie serwisów zgodnie ze standardami beeline w podległych punktach sprzedaży (Świnoujście i Kamień Pomorski) dbanie o prawidłową prezentację produktów oraz o czysty i schludny wygląd ekspozycji codzienna praca z urządzeniem mobilnym (zarządzanie...