Kontroler Jakości

2 miesięcy temu

Kraków, Polska wsbdabrowagornicza Pełny etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Jakości do naszego zespołu w Krakowie. W ramach swoich codziennych obowiązków będziesz odpowiedzialny za monitorowanie i ocenę procesów produkcyjnych, identyfikowanie problemów jakościowych i propon rozwiązań. Będziesz również pracował nad ciągłym doskonaleniem naszych praktyk jakościowych. Twoje zadania obejmują między innymi analizę danych, przeprowadzanie inspekcji i testów oraz opracowywanie raportów związanych z jakością.

Opis firmy:

Kontroler Jakości to firma z sektora produkcji, która jest zobowiązana do dostarczania produktów najwyższej jakości. Nasza kultura opiera się na współpracy, uczciwości i innowacyjności. Wierzymy, że nasza siła tkwi w naszych pracownikach, dlatego stawiamy na ich rozwój i ciągłe doskonalenie.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Wysokie standardy jakości
  • Doskonała znajomość procesów produkcyjnych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Przyjazną atmosferę pracy

Proces rekrutacji:

  • Etap 1: Przesłanie aplikacji przez formularz
  • Etap 2: Pierwsza rozmowa telefoniczna
  • Etap 3: Druga rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy
  • Etap 4: Rozmowa z kierownictwem
  • Etap 5: Podpisanie umowy

Zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza. Czekamy na Twoje zgłoszenie

  • Kontroler Finansowy

    1 dzień temu

    Kraków, Polska Grupa Kodano Pełny etat

    Od 20 lat naszą pasją jest dbałość o wzrok naszych Klientów. W naszych salonach oferujemy najlepsze okulary i soczewki, zapewniając naszym Klientom pełen komfort oraz najwyższą jakość.Naszym najcenniejszym kapitałem są ludzie, którzy swoim doświadczeniem i zaangażowaniem zmieniają rzeczywistość branży optycznej. W Grupie Kodano tworzymy...