Representative, Supplier Quality

3 tygodni temu

Kalisz, Polska Raytheon Technologies Pełny etat

Unspecified

Przedstawicielka / Przedstawiciel Jakości Dostawców / Pratt & Whitney Kalisz / praca hybrydowa

Nie jesteśmy romatykami, ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.
Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce.

Twój zakres obowiązków

Współpracę z Dostawcami w zakresie jakości dostarczanych produktów Kontakt z Dostawcami i wsparcie w rozwiązywaniu problemów Weryfikację i zatwierdzanie dokumentacji jakościowej Zarządzanie procesem umknięć i niezgodności Realizowanie projektów oszczędnościowych oraz projektów mających na celu poprawę jakości Nadzór nad systemem jakości wybranych dostawców

Nasze wymagania

Wykształcenia średniego technicznego Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w działach technicznych/ produkcji/ kontroli jakości Znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. poziom B2) Znajomości rysunku technicznego Umiejętności obsługi pakietu MS Office Umiejętności analitycznego myślenia

Mile widziane

znajomość norm i wymagań jakościowych znajomość środowiska SAP

To oferujemy

stabilną i długoterminową współpracę – będziesz zatrudniony/a bezpośrednio u nas w firmie na podstawie umowy o pracę premię kwartalną – której wysokość uzależniona jest od realizacji Twoich celów bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę PPE – dbamy o przyszłość naszych pracowników, dlatego sfinansujemy Twoją składkę emerytalną elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe ciągłe doskonalenie – dofinansujemy studia już od 1 dnia zatrudnienia w ramach programu Scholar, na kierunku związanym z Twoją pracą w wybranej przez siebie uczelni przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwukołowców”

Praca NA MIEJSCU (ONSITE) - obowiązki przedstawione w opisie stanowiska wymagają korzystania z przestrzeni w miejscu pracy, czyli będą wykonywane na miejscu w spółce określonej na początku ogłoszenia.​

Praca HYBRYDOWA (HYBRID) - obowiązki przedstawione w opisie stanowiska wymagają obecności w spółce określonej na początku ogłoszenia oraz dopuszczają pracę zdalną.​

Praca ZDALNA (REMOTE) - obowiązki przedstawione w opisie stanowiska można wykonywać poza spółką określoną na początku ogłoszenia. Praca zdalna dopuszcza okazjonalną obecność w spółce.