Pracownik produkcyjno-fizyczny

3 tygodni temu

Kowale, Polska Randstad Polska Pełny etat

Szukasz stabilnej pracy i masz doświadczenie na produkcji?

Dla naszego Klienta lidera w produkcji i eksporcie ryżu poszukujemy osoby na stanowisko pracownika produkcji.

Miejsce pracy: Gdańsk Kowale ul. Magnacka

oferujemy

  • stawka godzinowa od 25 zł brutto/h + premie frekwencyjne oraz uznaniowe co miesiąc po przepracowaniu pełnego kwartału,
  • wynagrodzenie na czas,
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia do pracy bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • benefity RandstadPlus
  • praca od poniedziałku do piątku

zadania

  • odbiór towaru z maszyn i układanie go na palety,
  • owijanie oraz przemieszczanie palet z towarem

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy 3 zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia