Marketing Manager

3 tygodni temu

Dąbrówka Wielka, Polska Randstad Polska Pełny etat

Masz doświadczenie w budowaniu wizerunku marketingowego nowej marki? Interesuje Cię praca w międzynarodowej firmie?

Dla naszego Klienta - firmy z branży retail, która jest na etapie wchodzenia na polski rynek- poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko Marketing Managera.

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.

oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • pracę dla międzynarodowej i stabilnej firmy,
  • pracę stacjonarną,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

zadania

  • zapewnienie ekspansji sklepu zgodnie ze strategicznymi planami marketingowymi,
  • opracowywanie strategicznych planów marketingowych, w tym planowania promocji i planu reklamowego oraz utrzymywanie budżetu,
  • współpraca z zespołem regionalnym i przygotowywanie strategii w celu osiągnięcia wzrostu na rynkach,
  • pozycjonowanie lokalizacji, identyfikacja docelowych odbiorców i opracowywanie planów marketingowych z określonymi celami w różnych kanałach i segmentach, zwłaszcza na platformach internetowych,
  • kierowanie realizacją kampanii marketingowych lub inicjatyw od początku do końca.

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (marketing, biznes lub pokrewne kierunki),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • 3 letniego doświadczenia na pokrewnym stanowisku związanego z promowaniem nowej marki,
  • doświadczenia w opracowywaniu i wdrażaniu skutecznych strategii marketingowych, planów i kampanii marketingowych,
  • umiejętności zarządzania projektami, wielozadaniowości i podejmowania decyzji,
  • dobrego zrozumienia zachowań konsumenckich i najlepszych praktyk marketingu detalicznego,
  • kreatywnego myślenia.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Marketing Manager

    Dąbrówka Wielka, Łódź Voivodeship, Polska Randstad Pełny etat

    Masz doświadczenie w budowaniu wizerunku marketingowego nowej marki? Interesuje Cię praca w międzynarodowej firmie?Dla naszego Klienta - firmy z branży retail, która jest na etapie wchodzenia na polski rynek- poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko Marketing Managera. Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.oferujemyatrakcyjne warunki...

    2 tygodni temu